Producenci
Alkomat OroMed X12 PRO SILVER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Zespół pomiarowy | 0 - 4 g/l |
| Model | Bezdotykowy |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 111,5 mm |
| Głębokość produktu | 19,8 mm |
| Waga produktu | 58,8 g |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bateria | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Bateria cylindryczna | AAA |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy