Producenci
Allibert 216777 zestaw mebli ogrodowych Grafitowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szerokość wikliny | 7 mm |
| Stół dołączony | Tak |
| Liczba miejsc | 2 |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Sofa w zestawie | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kształt wikliny | Płaski |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość krzesła | 60 cm |
| Długość stołu | 59 cm |
| Głębokość krzesła | 62 cm |
| Wysokość krzesła | 89 cm |
| Wysokość stołu | 43 cm |
| Szerokość stołu | 59 cm |
| Dane opakowania | |
| Liczba krzeseł w zestawie | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Meble mogą być niestabilne na nierównych powierzchniach. Upewnij się, że są używane na płaskim podłożu. Unikać wystawiania na ekstremalne warunki pogodowe (wysokie temperatury, mróz). Przechowywać w suchym miejscu w okresie zimowym lub podczas niesprzyjających warunków pogodowych. |
Gwarancja 24 miesiące