Producenci
Alpenföhn Dolomit Advanced Procesor Chlodnica/wentylator 12 cm Czarny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba łopatek wentylatora | 11 |
| Złącze wentylatora | 3-pin + 4-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,13 A |
| Napięcie | 7 - 13.2 V |
| Pobór mocy | 1,56 W |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 180 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 154 mm |
| Głębokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga produktu | 758 g |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (max) | 1800 RPM |
| Przepływ powietrza | 92,6 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 23,5 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,19 mmH2O |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1200 (Socket H5) LGA 2011-v3 (Socket R) LGA 2066 LGA 2011 (Socket R) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) |
Gwarancja 24 miesiące