Producenci
Alpenföhn® JetStream Triple - wentylator czarny, 3 sztuki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 4-pin PWM |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,15 A |
| Napięcie znamionowe | 5 - 13,2 V |
| Zasilanie | 1,8 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 27 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (min) | 400 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera Procesor |
| Ilość sztuk | 3 |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu | 22,8 dB |
| Przepływ powietrza | 94 m³/godz |
| Ciśnienie powietrza | 1,74 H2O |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Wymień uszkodzone kable natychmiast, aby zapobiec porażeniu prądem. Nie dotykaj wentylatora podczas pracy, aby uniknąć obrażeń. Utrzymuj wentylator w czystości, aby zapewnić jego prawidłowe działanie. |
Gwarancja 24 miesiące