Producenci
Alpenföhn Wing Boost 3 ARGB 120 - wentylator, 3szt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba łopatek wentylatora | 11 |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Model | Wentylator |
| Przepływ powietrza | 92,6 m³/h |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 250000 h |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 2,19 mmH2O |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 23,5 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera, Procesor |
| Ilość sztuk | 3 |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymuj wentylator w czystości, aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Nie dotykaj wentylatora podczas pracy, aby uniknąć obrażeń. Wymień uszkodzone kable natychmiast, aby zapobiec porażeniu prądem. |
Gwarancja 24 miesiące