Producenci
Alpenföhn Wing Boost 3 Obudowa komputera, Procesor Wentylator 12 cm Czarny 3 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Zielony Czerwony Niebieski |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Liczba łopatek wentylatora | 11 |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 3,24 mmH2O |
| Przepływ powietrza | 132,4 m³/h |
| Poziom hałasu | 36,8 sony/sonów |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 250000 h |
| Prędkość obrotowa (max) | 2200 RPM |
| Ilość sztuk | 3 |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 36,8 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Model | Wentylator |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera, Procesor |
| Typ łożyska | Łożysko olejowe |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Średnica wentylatora 2 | 12 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba śrub | 12 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymuj wentylator w czystości, aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Nie dotykaj wentylatora podczas pracy, aby uniknąć obrażeń. Wymień uszkodzone kable natychmiast, aby zapobiec porażeniu prądem. |
Gwarancja 24 miesiące