Producenci
Alphacool 11729 system chłodzenia komputerów Procesor Chłodnica cieczy all-in-one 14 cm Czarny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Złącze wentylatora | 3-pin + 4-pin |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Materiały | Nylon |
| Tworzywo chłodnicy | Miedź |
| Moc | |
| Pobór mocy pompy | 4 W |
| Natężenie pompy | 7 - 13.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość pompy | 6,6 cm |
| Wysokość pompy | 6,9 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Wysokość chłodnicy | 3 cm |
| Głębokość chłodnicy | 31,4 cm |
| Szerokość chłodnicy | 14,4 cm |
| Głębokość pompy | 6,6 cm |
| Wydajność | |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) LGA 775 (Socket T) LGA 1150 (Socket H3) Socket FM1 LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 LGA 2066 Socket AM3+ Socket FM2 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) Socket AM4 LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ Socket FM2+ LGA 1200 (Socket H5) Socket TR4 Gniazdo AM2 Socket sTRX4 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,6 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,41 mmH2O |
| Ilość sztuk | 1 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1500 RPM |
| Minimalna prędkość wentylatora | 600 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Przepływ powietrza | 71 m3/h |
| Prędkość motora pompy | 2800 RPM |
| Złącze pompy | 3-pin |
| Technologia łożyskowania wentylatora | Łożysko hydrauliczne |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Gwarancja 24 miesiące