Producenci
Alphacool 13838 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Tylna rejestracja
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze zasilania | 3-pin |
| Model | Płyta tylna |
| Materiały | Akrylowy Miedź Chrom Aluminium |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Czarny |
| Gwint | 1/4" |
| Moc | |
| Napięcie RGB | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,78 kg |
| Głębokość produktu | 233,3 mm |
| Szerokość produktu | 152,5 mm |
| Wysokość produktu | 33,9 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale |
Gwarancja 24 miesiące