Producenci
Alphacool 14379 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Radiator
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 60 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Miedź Stal Mosiądz |
| Model | Radiator |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 6 wentylatorów |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 455,5 mm |
| Waga produktu | 1,24 kg |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 144 mm |
Gwarancja 24 miesiące