Producenci
Alphacool 15475 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Połączenie rgb | 3-Pin JST + 3-Pin 5V |
| Model | Blok wodny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Maksymalne ciśnienie | 0,8 bar |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Akrylowy |
| Moc | |
| Napięcie RGB | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,84 kg |
| Wysokość produktu | 68,8 mm |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące