Producenci
Alphacool 17376 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Dopasowanie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Gwint | 1/4" |
| Model | Dopasowanie |
| Materiały | Mosiądz |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Szerokość produktu | 21 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 6 |
| Waga wraz z opakowaniem | 138 g |
Gwarancja 24 miesiące