Producenci
Alphacool 17434 część obudowy do komputera Uniwersalne Przycisk
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilny typ obudowy | Uniwersalne |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor światła | Czerwony |
| Model | Przycisk |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Długość kabla | 2 m |
| Średnica | 5 cm |
Gwarancja 24 miesiące