Producenci
Alphacool Core 1 Carbon Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 60 °C |
| Materiały | Nikiel Miedź Węgiel Mosiądz |
| Kolor produktu | Węglowy Czarny |
| Gwint | 1/4" |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 LGA 1700 Socket AM4 |
| Maksymalne ciśnienie | 0,8 bar |
| Model | Blok wodny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 26,5 mm |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Waga produktu | 540 g |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące