Producenci
Alphacool Eisbaer LT Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket FM2 LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 Socket FM1 Socket AM3+ Socket AM4 Socket 755 LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ Gniazdo AM2 LGA 1155 (Socket H2) Socket FM2+ |
| Średnica czaszy wentylatora | Nie dotyczy |
| Materiały | Plastik |
| Model | Blok wodny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Dane opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące