Producenci
Altalink C80xx/B80xx/C70xx Staples 008R12964
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Do użytku | Naprawa |
| Technologia druku | Laser |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Pojemność | 5000 zszywek |
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Szary, Przezroczysty, Żółty |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 3 |
| Wysokość opakowania | 50,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 249,4 g |
| Szerokość opakowania | 69,8 mm |
| Głębokość opakowania | 133,3 mm |
Gwarancja 24 miesiące