Producenci
Aluminiowa podstawa i hub Satechi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 196,8 mm |
| Wysokość produktu | 17,5 mm |
| Szerokość produktu | 196,8 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SD |
| Interfejsy hub | 3.5mm USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
Gwarancja 24 miesiące