Producenci
Aluminiowy garnek MSR Windburner Accessory Pot 1.0 l - szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Długość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Objętość | 1 l |
Gwarancja 24 miesiące