Producenci
Aluminiowy hub USB-C Clamp Pro (6 w 1) Space Grau
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Typ zasilacza | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 11,2 mm |
| Głębokość produktu | 33,3 mm |
| Szerokość produktu | 117,6 mm |
| Waga produktu | 60,1 g |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla | 0,15 m |
Gwarancja 24 miesiące