Producenci
Amazon Fire TV Stick 4K Select 4K Ultra HD Fire OS Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 108,2 mm |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Szerokość produktu | 29,9 mm |
| Głębokość opakowania | 55,9 mm |
| Waga produktu | 42 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Szerokość opakowania | 133 mm |
| Wysokość opakowania | 158,4 mm |
| Wydajność | |
| Zainstalowany system operacyjny | Fire OS |
| Producent procesora | MediaTek |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video, Netflix, RaiPlay |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
Gwarancja 24 miesiące