Producenci
Amplituner Denon AVR-X1800H DAB Czarny (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDCP | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bi-amping | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS:X |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| AirPlay | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Typ ekranu | VFL |
| Wzmacniacz | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Obsługiwany Mutli-Room | Tak |
| Analogowe wejście audio | 2 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 430 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,1 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 339 mm |
| Wysokość produktu | 151 mm |
| Szerokość produktu | 434 mm |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Antena zakresu UKF | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa na kanał (1kHz @ 6 Ohm) | 145 W |
| Kanały wyjścia audio | 7.2 kan. |
| Moc wyjściowa na kanał (20-20kHz @ 8 Ohm) | 80 W |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 10% |
| Typ odbiornika | Surround |
| Porty i interfejsy | |
| Wejścia Phono (RCA) | 1 |
| Typ podłączenia głośników | Zaciski |
| Pozostałe funkcje | |
| Szerokość opakowania | 523 mm |
| Wysokość opakowania | 232 mm |
| Głębokość opakowania | 435 mm |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Zwiększanie rozmiaru wideo | Tak |
| Formaty pliku | |
| Obsługiwane formaty audio | DSD MP3 WAV FLAC AAC ALAC |
| Radio | |
| Obsługiwane usługi radia internetowego | Tidal TuneIn SIRIUS Internet Radio Pandora Spotify Amazon Music Deezer |
| Zakresy tunera | AM FM |
| Pasmo AM | 520 - 1710 kHz |
| Pasmo FM | 87,5 - 107,9 MHz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnić odpowiednią wentylację dla urządzenia. Nie używać sprzętu w wilgotnym otoczeniu. Nie otwierać obudowy, dostęp do wnętrza tylko dla wykwalifikowanego personelu. |
| Wejścia | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 2 |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| Złożone wejście wideo | 2 |
| HDMI in | 6 |
| Wyjścia | |
| Zespolony sygnał wizji | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące