Producenci
Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-935-B Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS:X, DTS Neural:X, DTS Virtual:X, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,15 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Waga produktu | 9,6 kg |
| Wysokość produktu | 173 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Profile Bluetooth | AAC, SBC , aptX, aptX HD |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 7.2 kan. |
| Typ odbiornika | Surround |
| Moc wyjściowa na kanał (1kHz @ 6 Ohm) | 135 W |
| Dysk optyczny | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Dolby Vision | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 4K 8K 1080p |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Tak |
| High Dynamic Range 10 (HDR10) | Tak |
| Formaty pliku | |
| Obsługiwane formaty audio | DSD FLAC AIFF WMA ALAC MP3 AAC WAV |
| Radio | |
| Pasmo DAB | 174.9 - 239.2 MHz |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zakresy tunera | FM AM DMB |
| Wejścia | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście audio (mini jack) | Tak |
| Cyfrowe koncentryczne wyjście audio w | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Wejście RCA | 4 |
| HDMI in | 6 |
| Wyjścia | |
| Liczba wyjść HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 6.3 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące