Producenci
Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX835D ( czarny )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD Dolby Atmos DTS-HD Master Audio Dolby Surround DTS Virtual:X DTS:X |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | VFD |
| HDCP | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Tryb ECO | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Możliwość pracy wielostrefowej | Tak |
| Dokowanie Apple | Nie |
| Wzmacniacz | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Wsparcie 8k | Tak |
| Graphical user interface (GUI) | Tak |
| Ilość Multi-Zone | 2 |
| Wsparcie 4K | Tak |
| AirPlay | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 148 mm |
| Głębokość produktu | 321 mm |
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Waga produktu | 8,4 kg |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,5 kg |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 7.2 kan. |
| Kanały wyjść pre-out | 0.2 |
| Łączność wyjść pre-out | Tak |
| Moc wyjściowa na kanał (1kHz @ 6 Ohm) | 160 W |
| Moc wyjściowa na kanał (20-20kHz @ 8 Ohm) | 80 W |
| Dysk optyczny | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów anteny FM | 1 |
| Ilość portów anteny AM | 1 |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Formaty pliku | |
| Obsługiwane formaty audio | WMA ALAC AAC WAV FLAC MP3 |
| Radio | |
| Zakresy tunera | AM FM |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, dostęp do wnętrza tylko dla wykwalifikowanego personelu. Nie używać sprzętu w wilgotnym otoczeniu. Zapewnić odpowiednią wentylację dla urządzenia. |
| Wejścia | |
| HDMI in | 4 |
| Wejscie Audio (L,P) | 5 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 2 |
| Wyjścia | |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 7 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące