Producenci
Ansmann Comfort Plus ładowarka z 4xAA2100 Akku 1001-0094-01
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodne technologie baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Zgodne rodzaje baterii | 9V, AA, AAA |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Diody LED | Ładowanie |
| Moc | |
| Napięcie | 100-240 V |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 2100 mAh |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | AA |
Gwarancja 24 miesiące