Producenci
Ansmann Future T500F Czarna Latarka ręczna LED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Nie zsuwają się | Tak |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 43 h |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Oświetlenie | |
| Typ lamp | LED |
| Odległość wiązki światła (max) | 170 m |
| Moc lampy | 10 W |
| Strumień świetlny | 710 lm |
Gwarancja 24 miesiące