Producenci
Ansmann HD230BS Czarny Latarka czołowa COB LED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Akumulatorek | Nie |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 36,3 mm |
| Waga produktu | 99 g |
| Wysokość produktu | 41,7 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Wysokość opakowania | 92 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 144 g |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość dołączonych baterii | 3 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 135 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 150 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85131000000 |
| Oświetlenie | |
| Strumień świetlny | 230 lm |
| Kolor światła | Czerwony, Biały |
| Liczba trybów oświetlenia | 3 |
| Typ lamp | COB LED |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Moc lampy | 5 W |
Gwarancja 24 miesiące