Producenci
Ansmann HS20R Pro LED ręczna latarka nešiojamasis prožektorius
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Składany uchwyt | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Nie zsuwają się | Tak |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Pojemność baterii | 10400 mAh |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Oświetlenie | |
| Typ lamp | LED |
| Żywotność lamp | 500 h |
| Kolor światła | Biały |
| Tryby latarki | Średni |
| Strumień świetlny | 1700 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 470 m |
| Ilość lamp | 3 |
Gwarancja 24 miesiące