Producenci
Ansmann Pro 3000R degiklio metalas, 3 x 10 W LED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 25 °C |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Konstrukcja | |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | 26650 |
| Akumulatorek | Tak |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
| Źródło ładowania | USB |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 76 h |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Ładowarka USB dołączona | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Walizka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Oświetlenie | |
| Strumień świetlny | 3200 lm |
| Żywotność lamp | 75000 h |
| Typ lamp | LED |
| Liczba trybów oświetlenia | 6 |
| Tryby latarki | Niski Turbo Tryb Stroboskopu Tryb SOS Średni Wysoki |
| Ilość lamp | 1 |
| Moc świetlna (max) | 3200 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 213 m |
| Moc świetlna (min) | 60 lm |
| Temperatura koloru | 6000 K |
| Odległość wiązki światła (min) | 29 m |
| Liczba poziomów mocy | 4 |
| Moc lampy | 30 W |
Gwarancja 24 miesiące