Producenci
Antec C3 Midi Tower Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Materiały | Szkło Stal Plastik |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Maksymalna długość PSU | 19,5 cm |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41,5 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Wysokość produktu | 485 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 7,56 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,87 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 280 140 360 mm 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 120 140 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące