Producenci
Antena CB PNI Extra 48 z magnesem neodymowym do radia CB, bez strojenia
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Włókno szklane |
| Typ produktu | Antena |
| Maksymalny zasięg działania | 10000 m |
| Złącze(a) | PL259 |
| Moc | |
| Częstotliwość | 26 - 30 MHz |
| Impedancja wyjścia | 50 Ω |
| Moc szczytowa (P.E.P.) | 150 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 193 g |
| Długość kabla | 4 m |
| Długość anteny | 450 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu anteny z przewodami wysokiego napięcia. Nie wolno używać anteny w warunkach burzowych. Instalacja anteny powinna być przeprowadzana zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia pojazdu lub anteny. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące