Producenci
Antena CB magnetyczna PRESIDENT Virginia F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Antena |
| Moc | |
| Długość fali | 1/4 |
| Moc szczytowa (P.E.P.) | 250 W |
| Częstotliwość | 26-28 MHz |
| Zysk anteny | +3 dBi |
| Częstotliwość strojenia | 800 kHz |
| Waga i rozmiary | |
| Długość anteny | 490 mm |
| Waga produktu | 160 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać anteny w warunkach burzowych. Unikaj kontaktu anteny z przewodami wysokiego napięcia. Instalacja anteny powinna być przeprowadzana zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia pojazdu lub anteny. |
Gwarancja 24 miesiące