Producenci
Antena Delock
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Złącze(a) | 1x SMA |
| Materiały | Plastik |
| Impedancja | 50 Ω |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 2,0 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zysk anteny | 3 dB |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 269 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | RG-58 Ultralink |
Gwarancja 24 miesiące