Producenci
Antena MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ, 5dBi LTE złącza SMA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Rodzaj złącza | Złącze żeńskie / złącze żeńskie |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 129 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 129 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Pasmo częstotliwości | 0.699 - 2.690 GHz |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące