Producenci
Antena dachowa Teltonika 5G COMBO MIMO MOBILE/GNSS/WIFI SMA PR1KC640 Wzmocnienie 4 dB 0,617 - 0,960 / 1,710 - 2,690 / 2,900 - 4,200, 1,164 - 1,300 / 1,559 - 1,610, 2,400 - 2,4835 / 4,900 - 5,925 GHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Długość kabla | 3 m |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 3 |
| Rodzaj złącza | Męskie |
| Typ anteny | Antena kierunkowa MIMO |
| Materiał obudowy | Plastik Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Napięcie | 3-12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 189 mm |
| Głębokość produktu | 182 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 960 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Impedancja | 50 Ω |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 4 dBi |
| Pasmo częstotliwości | 617 - 4200 GHz |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące