Producenci
Antena dookólna Mikrotik 868 Omni SMA 6,5 dBi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 495 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Wydajność | |
| Pasmo częstotliwości | 0.824 - 0.96 GHz |
| Pionowa szerokość wiązki | 30° |
| Impedancja | 50 Ω |
| Pozioma szerokość wiązki | 360° |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 6,5 dBi |
| Pasmo | 824 - 960 MHz |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Przed rozpoczęciem instalacji upewnić się, że urządzenie jest odłączone od źródła zasilania. Przechowywać z daleka od źródeł ciepła i płynów. |
Gwarancja 24 miesiące