Producenci
Antena magnetyczna INSYS icom, SMA, 4G/3G/2G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Długość kabla | 3 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 72 mm |
| Średnica | 3,1 cm |
| Wydajność | |
| Pasmo częstotliwości | 2.6 GHz |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2,4 dBi |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące