Producenci
Antena magnetyczna WiFi Teltonika PR1KRF30
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Cechy | |
| Płeć konektora | Męska |
| Rodzaj wtyku anteny | RP-SMA |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 2 |
| Polaryzacja | Polaryzacja liniowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ przewodu | RG174 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 82,8 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Wydajność | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4-2.5 GHz |
| Impedancja | 50 ? |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 3 dBi |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |