Producenci
Antlion Audio ModMic Wireless
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 12 h |
| Wydajność | |
| Długość kabla | 2 m |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Pozostałe funkcje | |
| Wskaźnik LED akumulatora | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85181000 |
| Mikrofon | |
| Model | Mikrofon do konsoli do gier |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Przepływność | 16 bit |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon jednokierunkowy/mikrofon wszechkierunkowy |
| Odbiornik | |
| Odbiornik dołączony | Tak |