Producenci
Aparat Canon EOS R50 + 18-45mm + 55-210mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC SD SDXC |
| Gniazda pamięci | 1 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bryzgoszczelny | Nie |
| Odporny na kurz | Nie |
| Moc | |
| Required charging power (max) | 7,5 W |
| USB Type-C charging port | Tak |
| Required charging power (min) | 7,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 328 g |
| Waga (łącznie z baterią) | 375 g |
| Głębokość produktu | 68,8 mm |
| Szerokość produktu | 116,3 mm |
| Wysokość produktu | 85,5 mm |
| Waga obiektywu | 130 g |
| Waga 2 soczewki | 270 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,49 kg |
| Głębokość opakowania | 196 mm |
| Szerokość opakowania | 172 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączony pasek na szyję | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 7,5 cm |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1620000 dot |
| Proporcje obrazu | 3:2 |
| Wyświetlacz LCD o zmiennym kącie | Tak |
| Audio | |
| System dźwięku | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AAC LPCM |
| Funkcja "Wind Filter" | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDMI | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Rodzaj złącza HDMI | Mikro |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | LP-E17 |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Wskaźnik poziomu naładowania baterii ilość poziomów | 4 |
| Kamera | |
| Balans bieli | Automatyczna Fluorescencyjny Ręczny Światło dzienne Flash Tungsten (wolfram) Cień Tryb niestandardowy Zachmurzenie |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Opóżnienie samowyzwalacza | 2 10 |
| Tryby scenerii | Autoportret Widok HDR backlight control Smooth skin Dzieci Portret Sport Group photo Cicha migawka Jedzenie Krajobraz Handheld night scene Zbliżenie Panning |
| GPS | Nie |
| Podgląd na smartfonie | Tak |
| Histogram | Tak |
| Regulacja dioptrii (D-D) | -3 - 1 |
| Funkcja przeciwpylna | Nie |
| Czujnik położenia | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Liczba kroków zoomu odtwarzania | 15 |
| Tryb wykonywania zdjęć | Automatyczna Preselekcja przysłony Ręczny Scena Program Preselekcja migawki Inteligentne auto |
| Procesor zdjęć | DIGIC X |
| Zoom odtwarzania (min.) | 1,5x |
| Korekcja dioptrii | Tak |
| Opcje ochrony przed wymazywaniem | Karta pamięci Folder Pojedynczy obraz |
| Widok na żywo | Tak |
| Wsparcie dla montażu na tripodzie | Tak |
| Pokaz slajdów | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 120 szt. |
| Video | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.264 |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczości wideo | 1920 x 1080 px 3840 x 2160 px |
| Próbkowanie kolorów | YCbCr4:2:0 8-bit, YCbCr4:2:2 10-bit |
| System obiektywów | |
| interfejs mocowania obiektywu | Canon RF |
| Maksymalna przesłona | 4,5 |
| Maksymalna ogniskowa (35mm equiv) | 72 mm |
| Długość ogniskowa | 18 - 45 mm |
| Minimalna przesłona | 32 |
| Struktura soczewki | 7/7 |
| Struktura 2 soczewki (elementy/grupy) | 11/8 |
| Minimalna liczba przysłony obiektywu 2 | 32 |
| Maksymalna liczba przysłony obiektywu 2 | 5 |
| Zakres ogniskowej obiektywu 2 | 55 - 210 mm |
| Liczba elementów przysłony | 7 |
| Typ obiektywu | Zoom standardowy |
| Rozmiar filtra 2 soczewki | 5,5 cm |
| Minimalna ogniskowa (35mm equiv) | 29 mm |
| Wielkość filtra | 4,9 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, ryzyko porażenia prądem. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Trzymać z dala od małych dzieci, możliwość połknięcia małych części. |
| Flash | |
| Typ stopki mocującej lampę błyskową | Gniazdo lampy błyskowej |
| Złącze zewnętrznej lampy błyskowej | Tak |
| Kompensacja ekspozycji lampy błyskowej | Tak |
| Pomoc przy ustawianiu lampy błyskowej | 6 m |
| Korekcja ekspozycji lampy błyskowej | ±3EV (1/3 EV step) |
| Blokada siły błysku | Tak |
| Stopka mocująca lampę błyskową | Tak |
| Migawka | |
| Najszybsza szybkość migawki aparatu | 1/8000 s |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Najkrótszy czas migawki aparatu | 30 s |
| Wizjer | |
| Rozdzielczość wizjera | 2360000 px |
| Powiekszenie | 0,95x |
| Liczba klatek na sekundę w wizjerze (tryb oszczędzania energii) | 60 fps |
| Rozmiar ekranu wizjera | 0.39" |
| Liczba klatek na sekundę w wizjerze (tryb płynny) | 120 fps |
| Wizjer | Elektroniczny |
| Jakość obrazu | |
| Format kompresji zdjęć | JPEG, RAW, C-RAW, HEIF |
| Megapiksele | 24,2 MP |
| Wymiar czujnika obrazu (szer. x wys.) | 22,3 x 14,9 mm |
| Stabilizator obrazu | Nie |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:9 4:3 1:1 3:2 |
| Format przetwornika obrazu | 3:2 |
| Format czujnika | Advanced Photo System type-C (APS-C) |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 6000 x 4000 px |
| Wbudowany filtr dolnoprzepustowy | Tak |
| Typ aparatu/kamery | Bezlusterkowiec |
| Ustawienie ostrości | |
| Blokada Autofokusa | Tak |
| Ostrość | TTL |
| Regulator ostrości | Automatyczne/Ręczne |
| Tryby autofokusa | Ciągły autofokus Ustawianie ostrości w trybie skupienia One Shot Ustawianie ostrości w sposób ciągły |
| Pomocniczy promień przy Auto Focus (AF) | Tak |
| Śledzenie twarzy | Tak |
| Wykrywanie obiektów z automatyczną regulacją ostrości (AF) | Pies Pojazd Ludzie CAT Zwierzęta Ptak |
| Ekspozycja | |
| Tryby naświetlania | Ręczny Priorytet migawki AE Automatyczna Preselekcja przysłony AE |
| Fotografowanie bez migotania | Tak |
| Bracketing ekspozycji (AEB) | ± 3EV (1/2EV; 1/3EV stop) |
| Pomiar światła | Częściowy Punkt Centralnie ważony Wielosegmentowy (wielopunktowy) |
| Korekcja naświetlania | ± 3EV (1/3EV step) |
| Czułość ISO | 25600 6400 100 51200 |
| Liczba stref pomiarowych | 384 |
| Auto Exposure (AE) | Tak |
| Czułość ISO (maks) | 51200 |
| Kontrola naświetlania | Program AE |
| Czułość ISO (min) | 100 |
Gwarancja 24 miesiące