Producenci
Aparat Polaroid Now + Gen 2 Forest Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Przewody | USB Type-C |
| Kolor produktu | Zielony |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Polaroid |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Akumulatorek | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 451,5 g |
| Głębokość produktu | 150,2 mm |
| Wysokość produktu | 955 mm |
| Szerokość produktu | 112,2 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type C |
| Zawartość zestawu | Zestaw filtrów |
| Pasek na rękę | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | 40% materiału z recyklingu |
| Flash | |
| Wbudowany flesz | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące