Producenci
Aparat cyfrowy myFirst Camera 10 dla dzieci, z ekranem 2" IPS, rozdzielczość 5MP (blue)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Cechy | |
| Sugerowana płeć | Chłopak |
| Zalecany wiek (max) | 12 lat |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Zastosowanie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Aparat cyfrowy dla dzieci |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Czas ładowania | 4,5 godz |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 2,5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 47 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 76 g |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna ekranu | 2" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Kamera | |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 5 Mpix |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
Gwarancja 24 miesiące