Producenci
Aparat fotograficzny Fujifilm Instax mini LiPlay 1/5" 2560 x 1920 px 86 x 54 mm CMOS Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC |
| Wielkość obrazka | 86 x 54 mm |
| Czułość ISO (min) | 100 |
| Bluetooth | Tak |
| Opóżnienie samowyzwalacza | 10 s 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1920 px |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Rozmiar filmu | 62 x 46 mm |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Efekty fotograficzne | Filtr, Rama |
| Tryby pomiaru lampy błyskowej | Segment metering, Wielopomiarowy pomiar segmentów |
| Lustro do selfie | Tak |
| Przycisk przedruku | Tak |
| Rozmiar przetwornika obrazu | 1/5" |
| Czułość ISO (maks) | 1600 |
| Maksymalna ogniskowa (35mm equiv) | 28 mm |
| Reprint up to (last prints) | 50 |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Battery life (photos) | 100 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 122,9 mm |
| Waga produktu | 255 g |
| Głębokość produktu | 36,7 mm |
| Szerokość produktu | 82,5 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Pasek na rękę | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 230000 dot |
| Flash | |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Tryby lampy błyskowej | Wyłączenie lampy błyskowej Automatyczna |
| Zasięg lampy błyskowej | 0,5 - 1,5 m |
| Migawka | |
| Najszybsza szybkość migawki aparatu | 1/4 s |
Gwarancja 24 miesiące