Producenci
Aparat natychmiastowy Instax Wide Evo Black Fujifilm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Akumulatorek | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 476 g |
| Szerokość produktu | 139 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 63 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 162 mm |
| Wysokość opakowania | 189 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 890 g |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 363 mm |
| Produkty na warstwę palety | 120 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 557 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,3 kg |
| Kod towaru | 8525810000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 248 mm |
| Migawka | |
| Najkrótszy czas migawki aparatu | 8000 s |
| Najszybsza szybkość migawki aparatu | 1/4 s |
Gwarancja 24 miesiące