Producenci
Aparat natychmiastowy Polaroid Flip, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalna ogniskowa (35mm equiv) | 109 mm |
| Maksymalna przesłona | 8,5 |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Obsługiwane aplikacje | Polaroid App |
| Kolor produktu | Biały Pomarańczowy Czarny |
| Wielkość obrazka | 79 x 79 mm |
| Standardowy zakres ogniskowania | 0.4 - 1.68 m |
| Minimalna przesłona | 66,6 |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Moc | |
| Akumulatorek | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 163,5 mm |
| Waga produktu | 648 g |
| Głębokość produktu | 117,2 mm |
| Wysokość produktu | 89,7 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Flash | |
| Zasięg lampy błyskowej | 0 - 4,5 m |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Migawka | |
| Najkrótszy czas migawki aparatu | 30 s |
| Najszybsza szybkość migawki aparatu | 1/200 s |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące