Producenci
Aparat natychmiastowy Polaroid Now+ Generation 3, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Bluetooth | Tak |
| Standardowy zakres ogniskowania | 0.4 - 1.3 m |
| Minimalna przesłona | 11 |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Obsługiwane aplikacje | Polaroid App |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Akumulatorek | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 112,2 mm |
| Szerokość produktu | 150,2 mm |
| Waga produktu | 452 g |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Pasek na rękę | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać wystawiania na bezpośrednie działanie wody. Nieużywane urządzenie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. Przechowywać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
| Flash | |
| Wbudowany flesz | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące