Producenci
Aparat natychmiastowy myFirst Camera Insta Wi dla dzieci z drukarką i możliwością drukowania etykiet, ekranem 2.4" IPS, z podwójnym obiektywem 12 MP (yellow)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Cechy | |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Zalecany wiek (max) | 13 lat(a) |
| Zastosowanie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Żółty Szary Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Aparat cyfrowy dla dzieci |
| Moc | |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 232 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Nagrywanie wideo | Tak |
Gwarancja 24 miesiące