Producenci
Apartatura montażowa Kabel CAT.6 U/UTP LSOH 305 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 1 | Nie |
| Standard kabla | Cat6 |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Złącze 2 | Nie |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Złączka 2 | Nie |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 305 m |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Złącze 1 | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 6,4 mm |
| Szerokość produktu | 6,4 mm |
| Głębokość produktu | 305000 mm |
| Waga produktu | 8,1 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,6 kg |
| Wysokość opakowania | 395 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące