Producenci
Apple 10.2" iPad 9 LTE 256GB Space Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Koprocesor | Tak |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Typ procesora | Apple |
| Model procesora | A13 |
| Producent procesora | Apple |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru | Space Grey |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 20 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 498 g |
| Wysokość produktu | 250,6 mm |
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
| Szerokość produktu | 174,1 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz 2100 MHz 900 MHz 1900 MHz 1700 MHz |
| Standardy 3G | UMTS HSPA DC-HSDPA HSPA+ |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 4G | LTE |
| AirPlay | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Lightning |
| Wyświetlacz | |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 2160 x 1620 px |
| Przekątna ekranu | 10,2" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 Education x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Home Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Education Windows 10 IoT Enterprise |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 15 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Tak |
| Platforma | iPadOS |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | Flash |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Typ złącza dokowania | Apple Smart Connector Apple Lightning |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Czas przeglądania (4G) | 9 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 32,4 Wh |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 120 fps |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,4 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 720p |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Rtęci Beryl PVC/BFR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy