Producenci
Apple 10.2-inch iPad 9 Wi-Fi 256GB - Space Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Apple |
| Typ procesora | Apple |
| Model procesora | A13 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Koprocesor | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Space Grey |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 20 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 487 g |
| Szerokość produktu | 174,1 mm |
| Wysokość produktu | 250,6 mm |
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| AirPlay | Tak |
| Wydajność | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Barometr | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Lightning |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Rozdzielczość | 2160 x 1620 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 10,2" |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 15 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Tak Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Platforma | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Education Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 IOT Core Windows 11 Windows 10 Home Windows 10 Education x64 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ złącza dokowania | Apple Smart Connector Apple Lightning |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 32,4 Wh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Kamera | |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Przednia kamera | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 1080p |
| Geotagging | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,4 |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 120 fps |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | PVC/BFR Beryl Rtęci |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy