Producenci
Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi 64GB Space Grey (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Apple |
| Model procesora | A13 |
| Typ procesora | Apple |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Koprocesor | Tak |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Space Grey |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 20 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 174,1 mm |
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
| Wysokość produktu | 250,6 mm |
| Waga produktu | 487 g |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| AirPlay | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| iBeacon | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Barometr | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Lightning |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 2160 x 1620 px |
| Przekątna ekranu | 10,2" |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 15 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Pro x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 IOT Core Windows 11 Windows 10 Home Windows 10 Windows 10 Education |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Platforma | iPadOS |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | Flash |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ złącza dokowania | Apple Lightning Apple Smart Connector |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 32,4 Wh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Kamera | |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 1080p |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 120 fps |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,4 |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | Beryl Rtęci PVC/BFR |