Producenci
Apple 10.9-inch iPad Air Wi-Fi + LTE 64GB Starlight
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | M1 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Apple M |
| Producent procesora | Apple |
| Koprocesor | Tak |
| Generacja procesora | 1st gen Apple M |
| Grafika | |
| Rdzenie adapterów graficznych | 8 |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Nazwa koloru | Starlight |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 20 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 6,1 mm |
| Głębokość opakowania | 252 mm |
| Szerokość produktu | 178,5 mm |
| Waga produktu | 462 g |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Szerokość opakowania | 183 mm |
| Głębokość produktu | 247,6 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz 850 MHz 1900 MHz 1700 MHz 2100 MHz |
| AirPlay | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 3G | UMTS HSPA+ DC-HSDPA HSPA |
| Standardy 4G | LTE |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Wydajność | |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| GLONASS | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Barometr | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 10,9" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Oprogramowanie | |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 15 |
| Platforma | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | Flash |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ złącza dokowania | Apple Smart Connector |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Pojemność baterii | 28,6 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 720p |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Przednia kamera | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |